search

Kategorie

Pomoc

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Koszt przesyłki

Książki wysyłane są za pośrednictwem Inpost oraz Poczta Poska S.A.- Firmy te, gwarantują doręczenie paczki do odbiorcy w ciągu 1-4 dni w zależności od formy wysyłki od momentu nadania (liczą się tylko dni robocze). Koszta wysyłki są zryczałtowane i podane w każdej ofercie sprzedaży.

PPrzesyłki powyżej 80 PLN wysyłamy na nasz koszt (nie dotyczy przesyłek wysyłanych za pobraniem)

Przesyłki zagraniczne ustalane są indywidualnie po kontakcie z antykwariatem według wagi i taryfikatora Poczty Polskiej

Sposoby płatności

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

1. Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, Klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

2. Szybkie płatności on-line za pośrednictwem serwisu Przelewy24.
Sposoby oznaczania książek (opis produktu, opis stanu)

Książki oferowane w antykwariacie posiadają oznaczenia i opisy stanów technicznych, których oceny dokonują pracownicy antykwariatu z wieloletnim doświadczeniem. Antykwariat NIE SPRZEDAJE książek zniszczonych i wybrakowanych.

Czy książki są bezpiecznie zapakowane?

Tak, staramy się, aby książka w trakcie przesyłki nie uległa uszkodzeniu. Do pakowania używamy kopert bąbelkowych oraz kartonów.

Antykwariat internetowy - kupuj i sprzedawaj książki

Sprawdź jak łatwo sprzedaje się używane książki online!

skupksiazki.pl